Foto Gocha - fotografia ślubna, wideofilmowanie i zaproszenia ślubne

Fotografia ślubna, wideofilmowanie i zaproszenia ślubne

Studio fotograficzne na weselu i księga gości.

W dniu wesela zjawiają się u Was, zaproszeni przez Was goście. Najczęściej ładnie ubrani i całymi rodzinami. Jest to niepowtarzalna okazja aby zrobić im i sobie świetny prezent. Dla gości będzie to pamiątkowe zdjęcia a dla Was super księga gości ze zdjęciami i wpisami.

Oferujemy Państwu profesjonalne studio fotograficzne, które umieścimy na Państwa weselu. Studio ustawimy skromnie z boku, ale jednak na widoku, tak aby skuszeni biesiadnicy podchodzili do nas.

Zapraszamy Waszych gości do zdjęć – ładnych rodzinnych studyjnych zdjęć i uwaga – od razu drukujemy im dwie kopie zdjęć. Jednak odbitka jest dla fotografowanych a drugą odbitkę wklejamy do pięknej księgi gości i prosimy o pamiątkowy wpis. Wszystkie zdjęcia dodatkowo otrzymacie od nas na DVD z wesela a także jeśli jest zamówiona galeria to znajdą się one także w galerii internetowej. Drukowane zdjęcia mogą być podpisane np.: „Pamiątka z wesela Małgosi i Kamila.” – o tym już decyduje zamawiający.

Koszt profesjonalnego studia na Waszym weselu to 600 zł za dwie godziny pracy. W tym czasie wykonujemy nielimitowaną ilość zdjęć i z najlepszych wybranych zdjęć wykonujemy na miejscu po dwie odbitki. Każda następna godzina kosztuje 250 zł.

Studio rozpoczyna pracę w momencie kiedy goście zaczynają się bawić po pierwszym tańcu i od tego momentu liczymy czas usługi. Oczywiście możemy dopasować całość czasu pracy do Waszych wymagań. Z naszej strony wymagamy aby zapewnić nam w odległości do 20 m dostęp do gniazdka 230V i poinformować obsługę o evencie.

Studio można zamówić dla naszych ślubów jak i można zamówić studio do ślubów „nie naszych”. Jeśli nie macie u nas zdjęć ślubnych a chcecie studio to należy zawrzeć umowę i wpłacić 200 zł zadatku - reszta musi zostać opłacona najpóźniej dzień przed ślubem. Musimy również tutaj dopasować wolny termin.

Usługę kierujemy także do firm – jesteśmy otwarci na zaproszenia nas na imprezy firmowe, integracyjne, bale itp.

studio fotograficzne i ksiega gości na weselu od foto gocha

Dodatkowa sesja ślubna

Czasami bywa tak, że macie gdzieś swoje miejsca - ulubione sentymentalne, w których chcielibyście mieć zdjęcia. Czasami po prostu chcecie mieć więcej zdjęć. Czasami pochodzicie z różnych stron i chcielibyście te miejsca pamiętać.

Dla wszystkich z Państwa którzy mają potrzebę - oferujemy drugą sesję ślubną, w dowolny umówiony dzień - tak jak podstawowa sesja ślubna. Pójdziemy-pojedziemy z Wami tam gdzie chcecie i zrobimy Wam piękne zdjęcia po raz drugi. Otrzymacie komplet zdjęć i odbitek tak jak dla podstawowej sesji ślubnej.

Dodatkowa sesja ślubna kosztuje 500 zł i jest możliwa wyłącznie dla par ślubnych, które mają z nami podstawową umowę na zdjęcia ślubne. Zdjęcia można zamówić podczas podpisywania umowy podstawowej - nie wymagamy dodatkowego zadatku. Drugą sesję najpóźniej można zamówić w dniu ślubu.

druga sesja ślubna w fotogocha

Galeria internetowa

W galerii internetowej umieszczamy wszystkie zdjęcia ze ślubu, sesji, wesela. Galerię łatwo się przegląda. Jest ona wygodna szczególnie dla gości przyjeżdżających z daleka. W ten sposób mogą łatwo  obejrzeć zdjęcia ślubne. Galerię bardzo chętnie łączymy z podziękowaniami dla gości – w takim wypadku link do galerii umieszczony jest na podziękowaniach.
Galeria jest aktywna przez jedne rok od ślubu.
Galeria kosztuje 100 zł dodatkowo.

tak wygląda gelria internetowa ze zdjęciami ślubnymi Foto Gocha
kliknij w obrazek aby powiększyć w nowym oknie

Podziękowania dla gości.

Jest to nasz autorski produkt. Wymyśliliśmy go sami. Oczywiście wiadomo, że to co dobre szybko znajdzie wielu naśladowców, jednak potrafimy udowodnić każdemy że to robimy te podziękowania tak wiele lat, że z pewnością zamkniemy usta każdemu, kto twierdzi, że jest inaczej. Poza tym robimy te podziękowania - tak jak wszystko inne - najlepiej!!!

Podziękowania dla gości przygotowujemy w liczbie 50 sztuk, chociaż oczywiście możemy więcej. Wydaje się "na rodzinę" więc z reguły starcza taka ilość na wesela do 120 osób.

Przygotowanie podziękowań kosztuje 250 zł, pierwszych 50 sztuk jest już w cenie, każde kolejne powyżej 50 sztuk kosztuje 2 zł. Cena dotyczy "naszych" ślubów które aktualnie realizujemy i na które mamy umowę. Zdjęcia wykonujemy w trakcie ślubu, przygotowań, w trakcie sesji jeśli jest w ten sam dzień lub nawet na weselu. Do zdjęć dodajemy dedykację oraz adres galerii internetowej w której znajdą się Wasze zdjęcia (jeśli jest zamówiona u nas galeria internetowa). Podziękowania rozdajemy gościom wspólnie podczas wesela - robimy przy okazji pamiątkowe zdjęcia ze wszystkimi gośćmi. Spójrzcie na przykładowe zdjęcie poniżej jak to wygląda. Zamówienie można złożyć od razu podczas podpisania umowy na zdjęcia ślubne - nie wymaga ona dodatkowego zadatku.

Przygotowanie podziękowań dla "nie naszych" par kosztuje 400 zł, pierwszych 50 sztuk jest już w cenie, każde kolejne powyżej 50 sztuk kosztuje 2 zł. Warunkiem jest dostępność terminu, usługę - dla "nie naszych" par - zamawiamy najwcześniej na 14 dni przed ślubem - tej usługi nie można zamówić wcześniej. Umawiamy się w dzień ślubu na zdjęcia w Waszym domu, podczas ślubu lub nawet na weselu i w krótkim czasie dostarczymy podziękowania na wesele. W tym wypadku oczywiście tylko dostarczamy gotowy produkt na wesele i nie rozdajemy go wspólnie jak to ma miejsce podczas wesel realizowanych przez nas. Zamówienie wymaga wpłaty zadatku - min. 100 zł.

podziękowanie dla gości weselnych
kliknij aby powiększyć w nowym oknie

Pamiętajcie że tylko u nas dostaniecie prawdziwe fotografie, które trzymają na lata, a nie byle wydruki które spłowieją w 3 miesiące i będzie wstyd w rodzinie. Równie dośc dowolny jest format zdjęć.