Foto Gocha - fotografia ślubna, wideofilmowanie i zaproszenia ślubne

Fotografia ślubna, wideofilmowanie i zaproszenia ślubne

Podziękowania dla gości.

Jest to nasz autorski produkt. Wymyśliliśmy go sami. Oczywiście wiadomo, że to co dobre szybko znajdzie wielu naśladowców, jednak potrafimy udowodnić każdemy że to robimy te podziękowania tak wiele lat, że z pewnością zamkniemy usta każdemu, kto twierdzi, że jest inaczej. Poza tym robimy te podziękowania - tak jak wszystko inne - najlepiej!!!

Podziękowania dla gości przygotowujemy w liczbie 50 sztuk, chociaż oczywiście możemy więcej. Wydaje się "na rodzinę" więc z reguły starcza taka ilość na wesela do 120 osób.

Przygotowanie podziękowań kosztuje 250 zł, pierwszych 50 sztuk jest już w cenie, każde kolejne powyżej 50 sztuk kosztuje 2 zł. Cena dotyczy "naszych" ślubów które aktualnie realizujemy i na które mamy umowę. Zdjęcia wykonujemy w trakcie ślubu, przygotowań, w trakcie sesji jeśli jest w ten sam dzień lub nawet na weselu. Do zdjęć dodajemy dedykację oraz adres galerii internetowej w której znajdą się Wasze zdjęcia (jeśli jest zamówiona u nas galeria internetowa). Podziękowania rozdajemy gościom wspólnie podczas wesela - robimy przy okazji pamiątkowe zdjęcia ze wszystkimi gośćmi. Spójrzcie na przykładowe zdjęcie poniżej jak to wygląda. Zamówienie można złożyć od razu podczas podpisania umowy na zdjęcia ślubne - nie wymaga ona dodatkowego zadatku.

Przygotowanie podziękowań dla "nie naszych" par kosztuje 400 zł, pierwszych 50 sztuk jest już w cenie, każde kolejne powyżej 50 sztuk kosztuje 2 zł. Warunkiem jest dostępność terminu, usługę - dla "nie naszych" par - zamawiamy najwcześniej na 14 dni przed ślubem - tej usługi nie można zamówić wcześniej. Umawiamy się w dzień ślubu na zdjęcia w Waszym domu, podczas ślubu lub nawet na weselu i w krótkim czasie dostarczymy podziękowania na wesele. W tym wypadku oczywiście tylko dostarczamy gotowy produkt na wesele i nie rozdajemy go wspólnie jak to ma miejsce podczas wesel realizowanych przez nas. Zamówienie wymaga wpłaty zadatku - min. 100 zł.

podziękowanie dla gości weselnych
kliknij aby powiększyć w nowym oknie

Pamiętajcie że tylko u nas dostaniecie prawdziwe fotografie, które trzymają na lata, a nie byle wydruki które spłowieją w 3 miesiące i będzie wstyd w rodzinie. Równie dośc dowolny jest format zdjęć.