Foto Gocha - fotografia ślubna, wideofilmowanie i zaproszenia ślubne

Fotografia ślubna, wideofilmowanie i zaproszenia ślubne

Studio fotograficzne na weselu i księga gości.

W dniu wesela zjawiają się u Was, zaproszeni przez Was goście. Najczęściej ładnie ubrani i całymi rodzinami. Jest to niepowtarzalna okazja aby zrobić im i sobie świetny prezent. Dla gości będzie to pamiątkowe zdjęcia a dla Was super księga gości ze zdjęciami i wpisami.

Oferujemy Państwu profesjonalne studio fotograficzne, które umieścimy na Państwa weselu. Studio ustawimy skromnie z boku, ale jednak na widoku, tak aby skuszeni biesiadnicy podchodzili do nas.

Zapraszamy Waszych gości do zdjęć – ładnych rodzinnych studyjnych zdjęć i uwaga – od razu drukujemy im dwie kopie zdjęć. Jednak odbitka jest dla fotografowanych a drugą odbitkę wklejamy do pięknej księgi gości i prosimy o pamiątkowy wpis. Wszystkie zdjęcia dodatkowo otrzymacie od nas na DVD z wesela a także jeśli jest zamówiona galeria to znajdą się one także w galerii internetowej. Drukowane zdjęcia mogą być podpisane np.: „Pamiątka z wesela Małgosi i Kamila.” – o tym już decyduje zamawiający.

Koszt profesjonalnego studia na Waszym weselu to 600 zł za dwie godziny pracy. W tym czasie wykonujemy nielimitowaną ilość zdjęć i z najlepszych wybranych zdjęć wykonujemy na miejscu po dwie odbitki. Każda następna godzina kosztuje 250 zł.

Studio rozpoczyna pracę w momencie kiedy goście zaczynają się bawić po pierwszym tańcu i od tego momentu liczymy czas usługi. Oczywiście możemy dopasować całość czasu pracy do Waszych wymagań. Z naszej strony wymagamy aby zapewnić nam w odległości do 20 m dostęp do gniazdka 230V i poinformować obsługę o evencie.

Studio można zamówić dla naszych ślubów jak i można zamówić studio do ślubów „nie naszych”. Jeśli nie macie u nas zdjęć ślubnych a chcecie studio to należy zawrzeć umowę i wpłacić 200 zł zadatku - reszta musi zostać opłacona najpóźniej dzień przed ślubem. Musimy również tutaj dopasować wolny termin.

Usługę kierujemy także do firm – jesteśmy otwarci na zaproszenia nas na imprezy firmowe, integracyjne, bale itp.

studio fotograficzne i ksiega gości na weselu od foto gocha